Adopcja wirtualna

Strona główna / Adopcja wirtualna

Bywa w życiu czasem tak, że ktoś chce mieć zwierzaka, ale z jakiegoś powodu nie może: ma alergię, za długo pracuje, za często wyjeżdża, nie zgadza się partner lub ma już jakieś zwierzę, które nie toleruje obecności innych… Człowiek więc żyje w rozterce: co tu zrobić, jak tu pomóc… Z myślą o takich osobach (ale nie tylko) powstała opcja adopcji wirtualnej!

Adopcja wirtualna to możliwość zostania opiekunem wybranego zwierzaka przez Internet. Opiekunem wirtualnym zostaje się przez wybranie podopiecznego (można wybrać oglądając zwierzaki na stronie, można je poznać osobiście w schronisku) oraz wpłacenie pieniędzy na konto Schroniska – to koszt 30zł za zwierzaka, tylko złotówka dziennie!

Jeśli jesteś z Polski, wpłaty dokonaj na konto banku BGŻ:

Nr konta: 27 1600 1462 1019 8525 9000 0001

Jeśli jesteś z zagranicy, wpłaty dokonaj na konto banku Credit Agricole:

Nr konta: PL 27 1600 1462 1019 8525 9000 0001 (kod SWIFT: AGRIPLPR)

W tytule przekazu napisz: Adopcja wirtualna + imię zwierzaka

Proszę następnie wysłać mailem informację o dokonaniu przelewu oraz podać informację: imię zwierzaka objętego opieką oraz nazwę, jaka ma się wyświetlać na jego stronie.

Wszystkich Opiekunów Wirtualnych zawsze zachęcamy do tego, by promowali wybranego zwierzaka i pomogli nam znaleźć dla niego dom – w końcu chodzi o to, by wszystkim naszym zwierzakom znaleźć nowe, jak najlepsze domy! Zachęcamy do udostępniania wiadomości o podopiecznym na portalach społecznościowych, prowadzonych stronach i tak dalej. Osoby z Zielonej Góry i okolic mogą odwiedzić swojego wybrańca w schronisku, większość z nich zabrać na spacer, zaprzyjaźnić się z nim także realnie.

Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np.szkoła, klasa paczka przyjaciół, współpracownicy) czy też firma.

Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.

Każdy zwierzak otoczony wirtualną opieką wciąż może znaleźć nowy dom, w końcu po to przebywa w schronisku. Adopcja wirtualna to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce aktywnie pomagać zwierzakom. Serdecznie do niej zachęcamy!

Bez wysłanego maila, informacja o wirtualnej adopcji może się nie ukazać.

Można wpłacić tylko raz, czy też wpłacać co miesiąc na innego zwierzaka. Zachęcamy jednak do comiesięcznej, stałej pomocy!