Przyłącz się

Strona główna / Przyłącz się

Chcesz pomagać zwierzętom? Chcesz, żeby jak najmniej było przypadków znęcania się czy zaniedbań? Przyłącz się do nas i pomóż nam przywracać zwierzętom wiarę w ludzi!

  • Jesteśmy miłośnikami zwierząt, leży nam na sercu ich dobro. Wiemy doskonale, że nie uratujemy wszystkich zwierząt na świecie, ale jeśli możemy zmienić życie części z nich – zrobimy wszystko, aby się to udało.
  • Nasze działania to między innymi interwencje, akcje promujące adopcje czy wolontariat, akcje edukacyjne. Potrzebujemy aktywnych ludzi, którzy razem z nami będą działać na rzecz czworonogów, więc jeśli masz w sobie chęć zmiany świata, masz w sobie pasję, siłę, pozytywną energię i czujesz, że możesz i chcesz zrobić coś dobrego – skontaktuj się z nami!.
  • Nie jest przeszkodą ani wiek ani to, że pracujesz 8 godzin dziennie. Wszyscy pracujemy, mamy swoje życie, jesteśmy naprawdę różni, ale najważniejsze jest to, że łączy nas wspólna pasja i chęć niesienia pomocy tym, którzy nie są w stanie sami o nią poprosić.
  • Na początek zostaniesz członkiem wspomagającym. Poznasz nas, my Ciebie. Zobaczysz, jak działamy, pomożesz interwencjach czy w akcjach i zdecydujesz, czy chcesz z nami zostać. Boisz się, że nie dasz rady? Niepotrzebnie! Sprawdź się! Wielu z nas też tak myślało, ale zawsze w końcu pojawiały się pytania: Jeśli nie ja, to kto? Jeśli nie teraz, to kiedy? Pamiętaj, że im więcej nas będzie, tym sprawniej i szybciej będziemy działać.

W Zielonej Górze przeprowadzamy nabór raz na kwartał – damy znać na stronie internetowej. Jeśli jesteś z okolic Zgorzelca czy Wolsztyna – skontaktuj się z tamtejszymi oddziałami – w zakładce „kontakt” są namiary.