Podsumowanie XVIII akcji „PSU na Budę”

Podsumowanie XVIII akcji „PSU na Budę”

W XVIII akcji ” Psu na Budę” wzięło udział ponad pięćdziesiąt placówek, z Zielnej Góry i okolicy. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród zielonogórskich przedszkoli, szkół podstawowych i ponad podstawowych, w akcji uczestniczyło również Starostwo Powiatowe z Krosna Odrzańskiego. Darczyńcy przekazali na rzecz podopiecznych Stowarzyszania Inicjatywa dla Zwierząt blisko 2300kg karmy, była to głównie karma mokra dla psów i kotów, karma specjalistyczna, ale też karmy dla innych zwierząt, wśród darów znalazły się także środki czystości, zabawki, smycze, transportery, rękawiczki jednorazowe, koce i ręczniki oraz inne akcesoria zwierzęce.

Darczyńcy walczyli o tytuł Zwierzoluba roku 2022.

Tytuł otrzymują:

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 24 ” WESOŁA ŻYRAFA”

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KAROLA WOJTYŁY

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. ARKADEGO FIEDLERA

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EDWARDA DEMBOWSKIEGO

GRATULUJEMY!

Składamy serdeczne podziękowania dla każdego, kto wziął udział w akcji. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tylu osobom nie jest obojętny los zwierząt w potrzebie, a także, że dzieci są uwrażliwiane od najmłodszych lat na potrzeby naszych czworonożnych przyjaciół. DZIĘKUJEMY!

Serdeczne podziękowania składamy również na ręce naszych Wolontariuszy, bez których nie dali byśmy rady zorganizować i sprawnie przeprowadzić zbiórek. DZIĘKUJEMY!