PSU NA BUDĘ 2017

PSU NA BUDĘ 2017


Zwierzolubem Roku 2017 została szkoła …, albo przedszkole …. Zaraz Wam o tym napiszemy, ale na razie chcemy pochwalić się, co dzięki Wam zyskały zwierzaki.

W tym roku w ramach akcji Psu Na Budę do schroniska trafiło 3125 kilogramów karmy, 1191 sztuk koców, zabawek, misek, smyczy, obroży i innych darów, w akcji brało udział 30 szkół. DZIĘ – KU – JE – MY !!!!!

W zeszłym roku karmy było 2011 kg, 1050 sztuk darów rzeczowych i w akcji brało udział 21 szkół i przedszkoli. Wszyscy widzą, że w tym roku jest wszystkiego więcej? I szkół, i karmy i rzeczy!!!.

Dary trafiały do nas w bagażniku osobówek, w torbach, kartonach, w busach. Dziękujemy.

Dzięki Wam psy i koty w naszym schronisku nie będą nigdy głodne. Mamy nadzieję, że dzięki nam (schronisku i Inicjatywie Dla Zwierząt) apel o pomoc, opiekę i współczucie, empatię wobec zwierząt trafił do wielu dzieciaków, i że żaden z tych dzieciaków nigdy nie porzuci swojego czterołapego przyjaciela.

Zwierzolubem 2017 został Zespół Edukacyjny nr 6 w Przylepie. GRATULUJEMY!!!

Drugie miejsce zdobyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze. Hip hip hurra!!!

Trzecie miejsce zdobyły dwie szkoły, ex aequo: Miejskie Przedszkole nr 39 „Słoneczko” i Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim. Fanfary na Waszą cześć!!!

 Chcielibyśmy też wyróżnić Szkołę Podstawową nr 16 im. A. Fidlera. Brawa dla Was!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszamy do udziału w akcji Psu Na Budę 2018, może pobijemy tegoroczny rekord