IX edycja zawodów DogTrekking już niebawem- zapraszamy!

IX edycja zawodów DogTrekking już niebawem- zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na IX już edycję DogTrekkingu, który odbędzie się 29 czerwca 2019r.

ZAPISY
https://super-sport.com.pl/zapisy-formularze/2459-ix-zielonogorski-dog-trekking.html

Z pewnością wielu z Was wie, co to takiego, ale tak czy siak wyjaśnimy – DogTrekking to zawody dla drużyn ludzko-psich, które przemierzają miasto w poszukiwaniu punktów, które specjalnie dla Was rozsiejemy po niemałym terenie. Niektóre miejsca trzeba wypatrzeć, przy niektórych będą znaczniki do odbicia na kartce, przy niektórych będzie zadanie do wykonania dla Ciebie albo Twojego psiego towarzysza; jedno jest pewne – nudno nie będzie!

Jeśli chcesz zaliczyć wszystkie punkty, przejdziesz kilkanaście kilometrów, ale pamiętaj, że nie musisz szukać i odhaczać wszystkiego! Co prawda miejsca na podium będą 3, ale wygrywa każdy – chodzi przecież o dobrą zabawę, spacer, czas spędzony z psem na świeżym powietrzu. Zalet jest wiele!

Zapraszamy całe rodziny, znajomych, przyjaciół, bądźcie jedną, wielką drużyną albo podzielcie się na grupki i rywalizujcie. Jak sama nazwa wskazuje – na DogTrekking zabieramy psiaki! Nie masz swojego? To nie problem, w schronisku czeka ich około 200 i zapewniamy, że chętnie pójdą na taki nieoczekiwany, długi spacer. Gwarantujemy, że sprawicie im tym niesamowitą radość i przeżyjecie niezapomnianą przygodę.

Garść konkretów:
Zapisy ruszają 17 czerwca.
Biuro zawodów otwarte będzie od 8:30 a same zawody ruszają o 10:00.
Start jest zaplanowany ze schroniska natomiast meta znajduje się w centrum miasta na deptaku.
Długość trasy to kilkanaście kilometrów.
Wpisowe wynosi 10 zł.

Prócz tego, że oczywiście chcemy zachęcić zielonogórzan (i nie tylko!) do ruchu, mamy nadzieję, że sporo schroniskowych psów będzie miało szansę się zaprezentować szerszej publiczności. A może taki spacer zachęci Was do aktywniejszej pomocy i rozpoczniecie przygodę z wolontariatem, jeśli jeszcze nie należycie do tego grona? Mamy nadzieję, że Twoje życie, a może nawet życie któregoś bezdomniaka, odmieni się dzięki DogTrekkingowi na dobre!

Prosimy o wypełnienie dokumentów poniżej i przyniesienie ich w dniu zawodów- bardzo nam to przyspieszy zapisy.