VIII edycja zawodów DogTrekking już niebawem- zapraszamy!

VIII edycja zawodów DogTrekking już niebawem- zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na VIII edycję zawodów DogTrekking

Zawody polegają na przejściu kilku kilometrów razem z psem, według mapy, którą każdy dostanie, zaliczenia wyznaczonych punktów i wykonania kilku zadań przy odwiedzanych punktach. Na zawody zapraszamy całe rodziny, znajomych, przyjaciół i jak sama nazwa wskazuje na spacer zabieramy psiaki.  Nie masz swojego psa? To nie problem, w schronisku czeka ich około 250 i zapewniamy, że chętnie pójdą na taki nieoczekiwany, długi spacer. Gwarantujemy, że sprawicie im tym niesamowitą radość i przeżyjecie niezapomnianą przygodę. Pamiętajcie, aby do 8 listopada zgłosić na maila chęć zabrania psa ze schroniska.

W tym roku organizujemy dwie trasy- rodzinną, w której udział mogą wziąć dzieci do 10 roku życia wraz z pełnoletnim opiekunem, a także trasę długą, w której udział może wziąć każdy bez względu na wiek. Trasa krótsza liczy około 8 km, a dłuższa 16 km. Pamiętajmy o tym, że liczy się przede wszystkim dobra zabawa i nie trzeba pokonywać całej trasy. Start jest zaplanowany ze schroniska natomiast meta znajduje się w centrum miasta na deptaku.

Bieg ma za zadanie zaprezentować schroniskowe psy szerszej publiczności, promować wolontariat na rzecz schroniska, promować empatyczną postawę wobec zwierząt, szerzyć wiedzę na temat opieki nad naszymi pupilami, sposobów pomocy bezdomnym psom i kotom, promować zdrowy i aktywny tryb życia.

Załączone dokumenty należy wypełnić, podpisać i zeskanowane odesłać na maila:  Zapisać się można będzie także w dniu imprezy 10 listopada w biurze zawodów, które będzie czynne od 9:00, zawody ruszają o 10:00. 

W tym roku wspierają nas:

  • – Da Grasso- zaproszenia na pizzę dla wszystkich, którzy znajdą się na podium
  • – Aleksandra- jak co roku możemy liczyć na doskonałe smycze, szelki i obroże!
  • – Skokoloco- podwójne zaproszenia dla zwycięzców 
  • – Decathlon- sportowa pamiątka po zawodach dla zwycięzców
  • – Saba Manufaktura karm- poczęstunek dla psich zwycięzców