Whisky Day Run 5k

Whisky Day Run 5k

Kolejny raz udowodniliście, że każda okazja jest dobra do pomagania. Tym razem przy współpracy z virtualrun i virtualbike udało się Wam uzbierać 1134zł dla naszych podopiecznych. W leczeniu naszych psów czasami niezbędna jest rehabilitacja. Ci najbardziej potrzebujący mogą walczyć o sprawność poprzez ćwiczenia i dlatego też kwotę tę w całości przeznaczamy na ten cel.

Przypomnijmy na czym polegała cała akcja: trzeba było zarejestrować się na stronie virtualrun lub virtualbike (w zależności jaką formę aktywności fizycznej ktoś wybierał), wnieść opłatę startową i między 23 a 31 marca pokonać dystans tam, gdzie aktualnie przebywaliśmy. Swój rezultat wpisywaliśmy na stronie VB w tabeli wyników wraz z linkiem lub screenem np. z endomondo lub zegarka, a system automatycznie ustalił Twoje miejsce na liście. Po zakończeniu rajdu każda osoba biorąca udział dostała medal.  

Dzięki Wam możemy dalej Przywracać Zwierzętom Wiarę w Ludzi. Chcielibyśmy również bardzo podziękować Fundacji Pomagam na Medal, która jest organizatorem tego wydarzenia.