Zapraszamy na spacery z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt

Zapraszamy na spacery z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt

4 kwietnia to Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt.

My ten dzień będziemy obchodzić nieco później, bo w sobotę, 7 kwietnia od 11:00 do 15:00 w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Organizujemy w tych godzinach dzień otwarty i serdecznie zapraszamy na spacery z naszymi podopiecznymi. Gwarantujmy, że dostaniecie solidną dawkę miłości w zamian.

Pragniemy, aby z okazji tego święta każdy z nas spojrzał na te zwierzaki w sposób szczególny. One też odczuwają głód, zimno, potrzebują pomocy i tęsknią za domowym ciepłem. Każdy z nas może im realnie pomóc. Chcielibyśmy, aby tego dnia wszystkie zwierzęta wyszły na spacer i poczuły, że są dla kogoś ważne. Podarujmy im chociaż chwilę radości, a może tego dnia zakochasz się w swoim nowym przyjacielu i zostanie z Tobą już na zawsze?

Nie bądźmy obojętni na los bezdomnych zwierząt. Nawet chwila spędzona z człowiekiem odmienia ich zwykłą, szarą codzienność. To właśnie Twoja obecność będzie dla nich największym prezentem tego dnia.

Podczas akcji odbędzie się także zbiórka karmy. Aby wyprowadzić psa trzeba mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości. Na odwiedzających będzie czekała gorąca herbata, ciasteczka w kształcie kosteczek, a także pyszne ciasta.

Pamiętaj, dobro wraca 😉